• شناسه خبر : 56994
  • تاریخ انتشار : 21 شهریور 1400 - 04:35

تعداد ۶ طرح تعاونی با سرمایه گذاری ۱۸ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای ۱۶۵ نفر همزمان با ۲۶۸ طرح تعاونی در سراسر کشور به صورت نمادین در اردبیل افتتاح شد.

اشتغال
بهروز رحیم زده در آیین افتتاح متمرکز طرح های تعاونی: نقش شرکت‌های تعاونی را در چرخه اقتصادی مهم دانست و گفت: امروز مهم‌ترین دغدغه کشور مبحث تولید و اشتغال است که تحقق این مهم همت تعاونی‌ها را می‌طلبد.
وی با اشاره به فعالیت بانک توسعه تعاون به عنوان بانک تخصصی این بخش گفت: تلاش برای تامین نیاز مالی بنگاه‌های اقتصادی در قالب ارائه تسهیلات در استان انجام شده و ادامه خواهد داشت.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تعاون را یکی از ارکان اقتصادی مهم کشور عنوان کرد و گفت: امروز در استان یکی از تعاونی‌های موفق با صادرات ۹۰ درصد از محصولات تولیدی خود توانسته است برای کشور ارز آوری به همراه داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه شرایط کرونا عرصه را برای فعالین اقتصادی تنگ کرد گفت: در شرایطی که شرکت‌های تعاونی و بنگاه‌ها اقتصادی از دو جبهه تحریم و کرونا تحت فشار بودند امروز توانسته‌اند موفقیت چشمگیر در سطح ملی کسب کنند.
گفتنی است افتتاح نمادین ۶ طرح تعاونی با اشتغال ۱۶۵ نفر و سرمایه‌گذاری ۱۸ میلیارد تومان در اردبیل همزمان با افتتاح ۲۶۸ طرح تعاونی در سراسر کشور نیز انجام شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up