• شناسه خبر : 57053
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400 - 02:15

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: آبرسانی مستمر به شهرستان‌های استان توسط نهشت آبرسانی سپاه در دستور کار قرار گرفته که در برخی موارد نیز به صورت موردی است.

آبرسانی

سردار غلامحسین محمدی‌اصل ظهر امروز در بازدید از اجرای طرح نهضت ابرسانی سیار و مستمر در مناطق محروم اردبیل اظهار داشت: آبرسانی مستمر به شهرستان‌های استان در دستور کار قرار گرفته که در برخی موارد نیز به صورت موردی است.

وی بیان کرد: استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای خدمت‌رسانی به مردم در روستاهای درگیر تنش آبی به ۱۴۷ روستای استان در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه با ادامه نهضت آبرسانی در استان اردبیل درصدد هستیم تا به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و سپاه و مسئولان استانی و فرماندهان، تمامی ظرفیت‌ها و امکانات برای خدمت‌رسانی به مردم به خصوص در روستاهای درگیر تنش آبی آماده‌سازی شده و در این زمینه ۱۴۷ روستای استان در قالب این طرح آبرسانی شده‌اند.

محمدی‌اصل ادامه داد: تاکنون با تلاش‌های انجام یافته ۶۴۹ تانکر آب شرب با ظرفیت ۵ میلیون لیتر در ۱۴۷ روستای استان توزیع شده و این روند با جدیت ادامه خواهد داشت تا بتوانیم با خدمت به مردم توفیق الهی را کسب کرده و برای حل مشکلات موجود کشور به صورت جهادی و انقلابی‌وار کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up