• شناسه خبر : 57137
  • تاریخ انتشار : 24 شهریور 1400 - 02:19

امام جمعه اردبیل گفت: ما از استاندارمان قابلیت و ظرفیت‌ می‌خواهیم و برای ما بومی و غیربومی فرقی ندارد.

سید حسن عاملی

آیت‌الله سیدحسن عاملی صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: برای انتخاب مدیران ارشد استانی اصحاب قلم و رسانه باید تقوا پیشه کنند تا برخی سوءظن‌ها و بدگمانی‌ها در استان اردبیل برای تعیین مدیران ارشد پیشِ‌رو قرار نگیرد.

وی بیان کرد: هم‌اکنون هیچ مجالی برای اختلاف نیست و در حقیقت اهالی رسانه در این زمینه مسئول هستند و باید آگاه و هوشیار باشند تا اختلافی ایجاد نشود.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: برای این که اختلافی پیش نیاید باید همکاری نمایندگان و مسئولان در راستای توافقات به‌عمل‌آمده مورد توجه قرار گیرد.

عاملی تصریح کرد: ما از استاندارمان قابلیت و ظرفیت‌ می‌خواهیم و برای ما بومی و غیربومی فرقی ندارد و به همین منظور زمانی که لیست نوشته شد غیربومی هم بین آن‌ها نوشته شد.

وی اظهار کرد: کسانی که آمادگی دارند رزومه آ‌نها ارائه شده است و انتخاب استاندار برگزیده با توجه به سابقه و تحقیقات به‌عمل‌آمده انجام می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل متذکر شد: مبادا سوءظن انجام دهیم، مصرّاً درخواست می‌کنم کسی اختلاف و تفرقه‌افکنی در جامعه به‌راه نیندازد و بنده خود شخصاً نیز تابع تشخیص کارشناسان هستم که مسئولیت را به دست کسی بسپرند که قادر باشد این بار سنگین  را به دوش بکشد.

امام جمعه اردبیل افزود: خوشبختانه این بشارت را به هم‌استانی‌هایم می‌دهم که روزهایی امیدوارکننده پیشِ‌روی ماست و کلنگ چندین کارخانه به زمین زده شده است و بزرگ‌ترین افتتاح‌ها را خواهیم داشت و دست به دست هم می‌دهیم تا حرکت‌های اقتصادی بزرگ از سوی دولت آیت‌الله رئیسی ادامه‌دار باشد.

وی ابراز کرد: گاهی چیزهایی نوشته می‌شود که من تأسف می‌خورم و امیدوارم در این زمینه تقوا هیچ‌گاه به باد فراموشی سپرده نشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up