• شناسه خبر : 57358
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1400 - 05:31

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: رسانه‌ها نقش تاثیرگذاری در خنثی سازی جنگ نرم دشمنان دارند.

رژه سرباز پادگان

 

سردار محمدی اصل ز در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: رسانه‌ها نقش بسیار تاثیرگذاری در خنثی سازی جنگ نرم دشمنان دارند و رسالت این قشر بسیار خطیر است.

وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها در شفاف سازی اذهان عمومی و اطلاع رسانی دارند گفت : امروزه رسانه‌ها از اهمیت و جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای والامقام ‌اظهار داشت: امنیت و اقتدار کنونی کشور در سایه خون شهدا رقم خورده ‌و ماهر چه داریم از شهدا داریم.

سردار محمدی اصل افزود: در سایه خون شهدای والامقام کشورمان از امن ترین کشور دنیا است و روز به روز بر اقتدار کشورمان در عرصه‌های مختلف افزوده می‌شود.

سردار محمدی‌اصل ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی از جمله نمایشگاه رزمی فرهنگی و رژه خودرویی در اردبیل برگزار ‌و از ایثارگران رزمندگان و خانواده شهدا نیز تجلیل می‌شود.

وی افزود: دشمنان و استکبار جامعه جهانی با ترفندهای مختلف درصدد ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند که با اقتدار و بصیرت و ولایتمداری ملت ایران هیچ کشوری نمی‌تواند نگاه چپ به کشورمان داشته باشد و تمام توطئه‌های دشمنان به نامیدی تبدیل شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up