• شناسه خبر : 57368
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1400 - 05:37

رئیس بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر بیست و یکم دی ماه دراردبیل برگزار می‌شود.

شهرخوان

 

سرهنگ پاسدار لطفی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر بیست و یکم دی ماه در اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای برگزاری این جشنواره انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تا آخر آذرماه شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره رسانه ابوذر ارسال کنند افزود: امسال این جشنواره متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل افزود: جشنواره رسانه‌های بزرگ امسال در هشت محور دفاع مقدس، مقاومت و آسیب‌های اجتماعی دفاع مقدس، جبهه مقاومت ، امید و نشاط و سبک زندگی اسلامی و توان داخلی خود اتکایی، مانع و زدایی و امنیت پایدار و دشمن‌شناسی والگوسازی و مطالبه کارآمدی و مدیریت فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: قالب‌های جشنواره عکس و گزارش تلویزیونی و مطبوعاتی خبر و یادداشت و کاریکاتور و مستند کوتاه کلیپ و گرافیک و اینفوگرافی و موشن گرافی خواهد بود.

سرهنگ لطفی افزود: انتظار داریم امسال در حوزه‌های جشنواره آثار فاخری از اصحاب رسانه و قلم استان اردبیل ارائه شود و از فعالان فضای مجازی و خبرگزاری‌ها انتظار دارد گزارش‌های تاثیرگزار و فاخری را تولید کنند.

وی بر تولید گزارش در حوزه سبک زندگی اسلامی حجاب و عفاف الگوی مصرف و نماز تاکید کرد و گفت: امیدآفرینی و مطالبه‌گری از مسئولان نیز یکی از اولویت‌ها‌ست و رسانه‌ها باید خط‌شکن مطالبه گری باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up