• شناسه خبر : 59262
  • تاریخ انتشار : 18 آبان 1400 - 09:44

مدیرکل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: تسهیلات کم بهره برای فعالان حوزه صنایع دستی ارائه می شود.

 

نادر فلاحی

 

نادر فلاحی در جلسه بررسی اعتبارات تخصیص ‌یافته از محل سفر رئیس جمهور با استان اردبیل گفت: مبلغ 200 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر به حوزه صنایع‌دستی و ارائه تسهیلات کم‌بهره به هنرمندان فعال صنایع‌دستی استان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: این تسهیلات که مبلغ آن حداکثر 500 میلیون ریال است به هنرمندان فعال دارای پروانه تولید انفرادی اعطا می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: برای دارندگان پروانه تولید کارگاهی و پشتیبان نیز حداکثر دو میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات برای تجهیز و تهیه مواد اولیه به‌صورت وام کم‌بهره پرداخت خواهد شد.

فلاحی بیان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به ادارات و نمایندگی‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در شهرستان‌ها مراجعه و اقدامات اولیه برای دریافت این تسهیلات را انجام دهند.

وی گفت: هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی استان می‌توانند از این تسهیلات در راستای رونق فعالیت‌های خود استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up