• شناسه خبر : 59465
  • تاریخ انتشار : 23 آبان 1400 - 02:11

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: موفقیت مدیریت‌ها زمانی رقم خورده که فکر بسیجی به همراه آن باشد و اگر در هر مجموعه‌ای آن موضوع را مبنای کار قرار دهیم اندیشه‌ها و تحولات بزرگی رقم خواهد خورد.

رزمنده سپاه

حجت‌الاسلام میثم فیاضی اظهار داشت: در حال حاضر اندیشه بسیج قدرت بزرگی به وجود آورده که در کشورهای مختلف و در دنیا این اندیشه خود را نشان داده و اگر در یک کشور قدرت بسیجی وجود داشته باشد موفقیت‌های ارزشمندی حاصل خواهد شد.

وی بیان کرد: قدرت الهی در شجره طیبه مشاهد می‌شود، چرا که اندیشه بسیج قدرت بسیار بزرگی است و با نگاه وسیع بسیج افول رژیم آمریکا امری حتمی و شدنی است و حقیقتا این امر می‌تواند با برنامه‌ریزی صحیح رقم بخورد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: مستکبرین عالم از اندیشه‌های بسیج هراس دارند و این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

فیاضی تصریح کرد: گروه‌های جهادی به صورت خودجوش در راستای محرومیت‌زدایی اقدامات بسیار بزرگ و مهمی انجام داده‌اند که برنامه‌های مختلفی حقیقتاً در این راستا انجام یافته است.

وی اظهار کرد: از افرادی که در عرصه رسانه و صدا و سیما قدم برمی‌دارند تشکر می‌کنیم و خوشبختانه همکاری خوبی در این زمینه وجود دارد که در سایه این تلاش‌ها موفقیت‌های بزرگی حاصل شده و اصلی‌ترین مقاصدی که به دنبال داریم اعتلای دستیابی به اهداف مورد نظر در افکار بسیجی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: موفقیت مدیریت‌ها زمانی رقم خورده که فکر بسیجی به همراه آن باشد و اگر در هر مجموعه‌ای آن موضوع را مبنای کار قرار دهیم اندیشه‌ها و تحولات بزرگی رقم خواهد خورد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up