• شناسه خبر : 62860
  • تاریخ انتشار : 16 بهمن 1400 - 02:51

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد سامانه بارش ها که از ظهر دیروز استان اردبیل را تحت تاثیر خود َقرار داده، همچنان تا قبل از ظهر فردا (یکشنبه ۱۷ بهمن) به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

برف و یخبندان

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد سامانه بارشی که از ظهر دیروز استان اردبیل را تحت تاثیر خود َقرار داده، همچنان تا قبل از ظهر فردا (یکشنبه ۱۷ بهمن) به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: طی مدت مذکور آسمانی ابری و مه آلود توام با وزش باد (گاهی تند) و کاهش دما همراه با بارش متناوب برف بویژه در نواحی مرکزی و جنوبی استان اردبیل (در نوار شمالی استان بارش پراکنده و خفیف باران) انتظار می رود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل می گوید: با خروج این سامانه بارشی از ظهر فردا تا عصر چهارشنبه (۲۰ بهمن) جوی پایدار با آسمانی صاف تا نیمه ابری در غالب مناطق استان اردبیل پیش بینی می شود.

به گفته محمدی پدیده غالب در این مدت وزش باد جنوبی (گاهی تند) خواهد بود که از روز دوشنبه (۱۸ بهمن) موجب افزایش دما در اکثر نواحی استان خواهد شد؛ ضمناً وزش باد جنوبی طی روز چهارشنبه تشدید می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up