• شناسه خبر : 64657
  • تاریخ انتشار : 27 فروردین 1401 - 03:53

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: کشفیات مواد مخدر در سال گذشته با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر به 2 تن رسیده که متخلفان به مراجع قضائی معرفی شده‌اند تا برخورد قانونی با عوامل توزیع مواد مخدر در استان انجام یابد.

مواد مخدر شیشه

سردار هوشنگ حسینی ظهر امروز در بازدید از یگان نیروی انتظامی در شهرستان مرزی بیله‌سوار اظهار داشت: پلیس همواره درصدد است تا با هوشیاری و ظرافت کاری رصد و پایش جرائم و تخلفات را مورد پایش قرار دهد و با کشف علل و عوامل در کف جرائم موفق عمل کند که به همین منظور جرائم تا 90 درصد در استان کشف شده است.

وی بیان کرد: استان اردبیل توانسته به عنوان استان‌های امن کشور باشد و همچنان با جدیت درصدد هستیم تا پیشگیری از وقوع جرم را با جدیت در دستور کار قرار دهیم که به همین منظور جایگاه 32 کشور را در وقوع جرائم مختلف کسب کرده به طوری 700 فقره جرم به ازای 100 هزار نفر در استان اردبیل رخ می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: کشفیات مواد مخدر در سال گذشته با تلاش ماموران مبارزه با مواد مخدر به 2 تن رسیده که متخلفان به مراجع قضائی معرفی شده‌اند تا برخورد قانونی با عوامل توزیع مواد مخدر در استان انجام یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up