• شناسه خبر : 64694
  • تاریخ انتشار : 28 فروردین 1401 - 10:23

جشن بزرگ کرامت در پیاده راه عالی قاپو توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل برگزار شد.

جشن بزرگ کرامت برگزار شد

همزمان با شب ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن‌مجتبی(ع) جشن بزرگ کرامت باحضور پرشور شهروندان مومن و روزه دار اردبیلی، سرپرست بهزیستی استان و مدیرعامل جمعیت هلال احمرو دیگر مسئولان استانی و مدیران شهری توسط شهرداری اردبیل در پیاده راه عالی قاپو برگزار شد.

ترویج فرهنگ کرامت، یک مسئولیت اجتماعی است

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در جشن بزرگ کرامت گفت: از آنجایی که حضرت امام حسن مجتبی (ع) به الگوی کرامت در بین شیعیان معروف و نماد ایثار و بخشش است؛ وظیفه ما نیز الگوگیری از سیره رفتاری این امام و ترویج فرهنگ کرامت در جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه در آموزه های قرانی به کرامت اشاره شده است؛ افزود: در واقع کرامت از محورهای تعالی انسانی است که باید بیش از پیش مورد توجه نهادهای فرهنگی قرار گیرد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: اینکه بتوانیم در راستای انفاق، اکرام ایتام و دستگیری از مستمندان و نیازمندان با آبرو بویژه در ماه مبارک رمضان سهمی ایفا کنیم توانستیم به مسئولیت اجتماعی خود آگاه شویم و آن عمل کنیم.

ابراهیمی با تاکید بر ضرورت ترویج و توسعه فرهنگ انفاق،بخشش و عفو افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در کنار سایر فعالیت های اجتماعی ورزشی خود در راستای توسعه این فرهنگ خداپسندانه اهتمام ویژه ای دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up