• شناسه خبر : 65320
  • تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1401 - 01:56

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: دولت در مورد یارانه جدید هنوز اطلاعات دقیقی در اختیار استان ها قرار نداده و به محض اعلام اطلاعات دقیق آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

 یارانه جدید

یارانه جدید در ماه‌های آینده به کالا برگ الکترونیکی تبدیل می شود


بهروز رحیم زاده اظهار کرد: با واریز مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به سه دهک اول و ۳۰۰ هزار تومان به سایر دهک‌ها به عنوان یارانه حمایتی دولت در شرایط کنونی اقتصاد کشور برخی خانواده ها به نحوه واریز این یارانه اعتراض دارند.

وی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری سازمان هدفمندی یارانه ها نسبت به راه اندازی سامانه حمایت اقدام کرده که اهالی استان اردبیل نیز می توانند در صورت اعتراض به تقسیم بندی دهک یارانه ای با ورود به این سامانه اعتراض خود را ثبت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در مورد مختل بودن این سامانه در اولین روز فعالیت گفت: ایراد و اشکال در ثبت اطلاعات در سامانه در روز اول طبیعی است ولی با کاهش حجم مراجعه به این سامانه در روزهای آینده امکان ورود و ثبت شکایت و اعتراض وجود دارد.

رحیم زاده افزود: مسئولان امر به سرعت مسائل و موضوعات مطرح شده را رسیدگی کرده و پاسخ را به سرپرستان خانوارها اعلام می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: سامانه دومی که در خدمت هموطنان است، سامانه هدفمندی یارانه هاست که افراد فاقد دریافت یارانه با مراجعه به این سامانه می توانند ثبت اطلاعات کرده و اعتراض خود را اعلام کنند.

رحیم زاده اضافه کرد: برخی خانوارها در سال های اخیر امکان دریافت یارانه را نداشتند که به دلایل مختلف این امر انجام می شد که با باز شدن سامانه هدفمندی یارانه ها امکان ثبت اطلاعات جدید برای این خانوارها و سرپرستان خانوارها به وجود آمده است.

وی بیان کرد: هنوز امکان برداشت از مبلغ واریز شده به حساب سرپرستان خانوارها وجود ندارد و دولت تلاش خواهد کرد تا در ماه های آینده این مبلغ را به کالا برگ الکترونیکی تبدیل کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ادامه داد: هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه در اختیار استان ها قرار داده نشده و به محض اعلام اطلاعات دقیق آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.


یارانه

امکان برداشت یارانه جدید وجود ندارددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up