• شناسه خبر : 66432
  • تاریخ انتشار : 11 تیر 1401 - 02:47

مدیر شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: با توجه به افزایش مصرف برق ادارات استان در مرحله اول تذکر داده شد و در مرحله بعد برق ۴۲ اداره پرمصرف قطع شده است.

دکل برق

حسین قدیمی اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای مدیریت مصرف برق و نیز تحقق اهداف مورد نظر جزو اولویت‌های اساسی قرار گرفته و با توجه به افزایش مصرف برق ادارات استان در مرحله اول تذکر داده شد و در مرحله بعد برق ۴۲ اداره پرمصرف قطع شد و با اخذ تعهد سعی می‌کنیم مصرف برق ادارات را کاهش داده و به کم‌ترین میزان برسانیم.

وی بیان کرد: رصد و پایش دقیق مصرف برق در ادارات و کاهش مصرف در این مجموعه‌ها ما را مجاب کرده که شناسایی ادارات پرمصرف نیز انجام یابد و با توجه به این که سقف مصرف برق ادارات کمتر از ۵ مگاوات تعریف شده درصدد هستیم در کنار تغییر ساعات ادارات مصرف را تعدیل کرده و به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق اردبیل گفت: رصد و پایش روزانه از ادارات پرمصرف از ۱۵ خرداد آغاز شده و در صورتی که به تعهدات داده شده عمل نشو قطعی دائمی اعمال خواهد شد که به همین منظور نصب کنتور‌های هوشمند در ادارات مصرف برق آن‌ها رصد می‌شود و درصدد هستیم مصرف برق ادارات را مد نظر قرار داده و مصرف در حیطه میانگین مصرفی باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up