• شناسه خبر : 67493
  • تاریخ انتشار : 05 شهریور 1401 - 02:15

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت:در ۵ ماهه گذشته ۶۶۶ هزار نفر مسافر از استان اردبیل جابجا شده اند.

مسافر ترمینال

رضا شیرین زاده در بازدید از شرکت های مسافربری شهرستان خلخال افزود: این میزان جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۶۰۶ هزارنفر مسافر بود افزایش ۱۰ درصدی را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۳۳۱ هزار و ۷۵۸ نفرمسافر توسط وسیله نقلیه اتوبوس،۵۶ هزار و ۹۶۰ نفربا مینی بوس و ۲۷۷ هزار و ۲۸۴ نفر نیز بوسیله سواری از استان جابجا شده اند تصریح کرد: این میزان جابجایی مسافر در قالب ۱۱۶ هزار سفر انجام شده است.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش ۲۲ درصدی جابجایی مسافر توسط وسیله نقلیه اتوبوس خبرداد و بیان کرد:در ۵ ماهه سال گذشته ۲۷۰ هزار و ۴۱۲ نفر مسافر با وسیله نقلیه اتوبوس جابجا شده بودند.

وی اظهار کرد:در جابجایی مسافران با مینی بوس نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۵۶ هزار و ۷۰۰ نفر بود رشد خوبی را شاهد هستیم.

شیرین زاده فعالیت ۷ پایانه مسافربری را در استان اردبیل یاد اور شدو اظهار کرد:هزار و ۲۳۱ ناوگان مسافر در استان اردبیل در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

وی با اشاره به فعالیت ۵۷ شرکت مسافربری در استان اردبیل از خدمات رسانی ۲ هزار و ۲۴۰ راننده در استان اردبیل به مردم و مسافران خبرداد و افزود:مردم و مسافران می توانند هرگونه شکایت و انتقاد خود از عملکرد شرکت و راننده را به سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری استان اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up