• شناسه خبر : 11947
  • تاریخ انتشار : 10 شهریور 1398 - 11:59

رئیس بنیاد مسکن شهرستان کوثر گفت: در سال گذشته و پنج ماه اول امسال بیش از ۵۰ هزار مترمربع از معابر روستایی این شهرستان آسفالت‌ریزی شد، که این حجم از آسفالت معابر روستایی با استفاده از قیر رایگان و همچنین صرف ۲۰ میلیارد ریال اجرا شد.

آسفالت

به گزارش شهرخوان، رئیس بنیاد مسکن شهرستان کوثر گفت: در سال گذشته و پنج ماه اول امسال بیش از ۵۰ هزار مترمربع از معابر روستایی این شهرستان آسفالت‌ریزی شد.

فرهاد شکارچی در آیین افتتاح سنگفرش معابر روستای سنگ‌آباد از توابع شهرستان کوثر افزود: بنیاد مسکن کوثر عملیات اجرایی این حجم از آسفالت معابر روستایی را با استفاده از قیر رایگان و همچنین صرف ۲۰ میلیارد ریال اجرا کرد.

وی گفت: برای آسفالت معابر این روستا به مساحت هزار و ۸۰۰ متر مربع یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از منابع اعتباری بنیاد مسکن شهرستان کوثر هزینه شده است.

اجرای ۱۳ پروژه عمرانی کوثر

شکارچی اظهار داشت: بنیاد مسکن این شهرستان در حال حاضر اجرای ۱۳ پروژه عمرانی را با هشت میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال در دستور کار قرار داده که به محض تخصیص اعتبارات، پروژه‌ها عملیاتی خواهد شد.

او گفت: ۲ پروژه آسفالت معابر روستاهای زرج‌آباد و هشین از روستاهای شهرستان کوثر نیز بزودی با استفاده از قیر رایگان‌ آسفالت خواهند شد.

وحید کنعانی ، فرماندار کوثر نیز در این آیین گفت: توسعه و عمران روستاهای منطقه از جمله آسفالت معابر و زیباسازی محیط روستا موجب ماندگاری جمعیت ساکن روستاها ، پیشگیری از مهاجرت و مهاجرت معکوس خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up