• شناسه خبر : 25556
  • تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1399 - 04:03

شهردار سرعین گفت: بزرگترین و مدرنترین پروژه مدیریت شهری استان در قالب پل روگذر با محوریت گردشگری در شهر سرعین اجرا می شود.

پل
سید روح اله هدایت افزود: این پروژه یکی از نیازهای اساسی شهر سرعین هم از بابت مشکل ترافیک شهری خصوصا در ایام پیک مسافر و هم از بابت گردشگری می باشد که در کمربندی شهر اجرا می شود.
وی بیان کرد: شورای ترافیک استان امروز در بازدیدی که از محل اجرای این پروژه داشتند با اکثریت اتفاق اجرای پروژه را مصوب کردند که با طی مراحل مقدماتی در روزهای آتی کلنگ زنی خواهد شد.
شهردار سرعین گفت: این پروژه  یکی از مدرن ترین پروژه های استان اردبیل خصوصا در حوزه گردشگری خواهد بود این پل بطول ۲۷۰ متر و عرض ۲۵ متر بصورت تمام قوسی و کابلی با رویکرد گردشگری و همچنین جهت تردد ماشین و اتصال رینگ کمربندی اجرا می شود و تاثیر فراوانی در توسعه شهری و گردشگری و البته مشکل ترافیک شهر در ایام پیک مسافر خواهد داشت و آنرا مرتفع خواهد کرد.
هدایت تصریح کرد: قوسهای پل بصورت پله ای طراحی و اجرا می شود تا برای ورزشهای هیجانی نظیر بک جامپ و زیپ لاین هم کاربرد داشته باشند.
وی افزود: همزمان زیر این پل، پل نفر رو تمام شیشه ای اجرا می شود تا گردشگران و مسافران بهترین استفاده را از محیط پیرامون داشته باشند.
 اعتبار اجرای این پروژه حدود ۸۰ میلیارد تومان است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up