• شناسه خبر : 31249
  • تاریخ انتشار : 27 تیر 1399 - 03:10

نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اردبیل محل کارآموزی مدیران غیربومی نباشد.

 

مدیر کاندیدا

 

علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان گفت: مطبوعات نقش موثری در غنی کردن فرهنگ استان دارند و توسعه استان بر مبنای همین توسعه فرهنگی اتفاق می‌افتد.

وی همچنین به اثرگذاری رسانه‌ها و مطبوعات در ارتقای سطح مدیریتی در استان اشاره کرد و افزود: این مطبوعات است که باید مطالبه‌گر بوده و ناظر بر عملکرد مدیران باشد. وی ادامه داد: اردبیل نباید به محل کارآموزی مدیران غیربومی تبدیل شود.

نائب‌رییس مجلس با بیان این که نمایندگانی از اصحاب رسانه باید در شورای فرهنگ عمومی استان حضور داشته باشند اظهار داشت: در عین حال که مطبوعات باید از حریت برخوردار باشند بایستی به تکلیف خود در راستای توسعه استان عمل کنند.

نیکزاد با تاکید بر اینکه رسانه های استان باید به دنبال آخرین وضعیت سند توسعه استان باشند بیان کرد: بدون هدف و برنامه ریزی‌های بلندمدت مسیر توسعه استان هموار نخواهد شد.

وی همچنین ضمن تقدیر از تلاش‌های صادقانه کادر درمان گفت: برخلاف تصورات که ویروس کرونا فروکش کرده است متاسفانه با موجی از شیوع این ویروس بصورت پیشرفته در کشور روبرو هستیم که پیشگیری از این امر نیازمند فرهنگسازی است که بخشی از این فرهنگسازی برعهده رسانه هاست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up