• شناسه خبر : 31686
  • تاریخ انتشار : 31 تیر 1399 - 04:00

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای چهار خطه راه‌های مواصلاتی استان خبر داد.

پروژه مسکن

داود شایقی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای چهار خطه راه‌های مواصلاتی استان خبر داد و بیان کرد: سال ۹۰ تنها یک پروژه مواصلاتی استان آن هم مشگین‌شهر – اردبیل از ردیف اعتباری برخوردار بود که در سال‌های اخیر با پیگیری استاندار اردبیل و مدیریت راه و شهرسازی این استان همه راه‌های مواصلاتی ردیف اعتباری گرفته‌اند تا عملیات چهاربانده آنها آغاز شود.

شایقی افزود: هم در قانون بودجه و هم از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور منابع فوق‌العاده ای اختصاص یافته تا عقب‌ماندگی سال‌های گذشته در بخش راه‌های مواصلاتی استان به نوعی جبران شود.

وی تصریح کرد: در تقویت زیرساخت‌های بخش صنعت کشاورزی و گردشگری و حوزه راه اولویت با پروژه‌های نیمه تمام با پیشرفت ۸۰ درصد است تا در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ شاهد تکمیل و راه‌اندازی آنها باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل با بیان اینکه در مجموع از محل سفر رئیس جمهور و جهش تولید یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به استان در سال ۹۹ جذب اعتبار خواهد شد، تصریح کرد: این منابع خارج از اعتبارات معمول سالانه‌ای است که به استان اردبیل اختصاص می‌یابد تا در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان توزیع آنها انجام شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up