• شناسه خبر : 40361
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1399 - 12:48

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی پروژه پل در تقاطع راه‌نیار با بزرگراه بسیج موسوم به سه راهی آقاباقر در آینده نزدیک خبر داد.

 

صدیف بدری

 

صدیف بدری شامگاه امروز با همراهی دکتر لطف‌اللهیان شهردار اردبیل، با حضور در خیابان آیت‌ا… کاشانی محله بهارآباد و محله مقدس راه‌نیار ضمن هم‌صحبتی با جمعی از اهالی، برخی مشکلات و مطالبات این محله‌ها را در حوزه‌های مختلف مورد بررسی قرار داده و در جهت رفع این مشکلات قول مساعد داد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در جریان این بازدید در جمع اهالی از آغاز عملیات اجرایی پروژه پل در تقاطع راه‌نیار با بزرگراه بسیج موسوم به سه راهی آقاباقر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این پروژه مهم عمران‌شهری توسط قرارگاه خاتم الانبیاء اجرا خواهد شد.

وی با اذعان به اینکه با اجرای این پل مشکلات اصلی منطقه در حوزه ترافیک مرتفع می‌شود، افزود: همزمان با این پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی اردبیل از سمت آستارا، پروژه ادامه کمربندی با طرح جدید پل هوایی بسیج و همچنین تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرک نیایش در مجموع با سرمایه‌گذاری به ارزش ۵۰۰ میلیارد انجام خواهد گرفت.

بدری بیان کرد: این اتفاق مبارک با هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، نمایندگان و استاندار اردبیل در حال انجام است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up