• شناسه خبر : 58910
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1400 - 02:41

بهروز اسکندپور گفت: ما نباید به نام گذاری یک بلوار به نام علی دایی اکتفا کنیم بلکه بهتر است از توان و ظرفیت چنین چهره های شاخص ملی و جهانی در توسعه فوتبال این استان بهره گرفت.

بهروز اسکندرپور

به گزارش شهرخوان، عضو شورای شهر اردبیل: باید از ظرفیت علی دایی ها در توسعه ورزش اردبیل استفاده کرد.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: مسئولان استان اردبیل باید از ظرفیت چهره های شاخص ورزشی نظیر علی دایی در توسعه و تقویت ورزش استان اردبیل بیشتر از این استفاده کنند.

بهروز اسکندرپور در نشست اعضای شورای شهر اردبیل با مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل، اظهار کرد: شورابیل ظرفیت بی نظیری برای توسعه ورزش همگانی است که در کنار پارک های محله ای می تواند به همگانی شدن ورزش ورزش کمک کند.

وی ضرورت برگزاری همایش های پیاده روی با خانواده را با بهبود شرایط کرونایی یادآور شد و خاطرنشان کرد: بهتر است شهرداری در راستای تقویت ورزش همگانی مردم را تشویق و ترغیب کنند تا به نشاط و سرزندگی خود بیشتر بها دهند.

عضو شورای شهر اردبیل افزود: بهتر است از ظرفیت های پارک ها و اماکن تفریحی در راستای برگزاری برنامه های تفریحی، فرهنگی و هنری استفاده شود که خود شورابیل بستر توسعه ورزش های آبی و قایق رانی است.

اسکندرپور گفت: بهتر است کارگروهی با محوریت شورا و شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان شکل گیرد تا در کنار دعوت از سرمایه گذاران از توان نخبگان ورزشی و ظرفیت های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی در این بخش استفاده شود.

وی ضرورت توجه به ورزش فوتبال به عنوان مطالبه به حق آحاد جامعه اردبیل را یادآور شد و بیان کرد: برای اهالی فوتبال قابل هضم نیست که شهر آستارا دارای یک تیم فوتبال قوی باشد اما فوتبال اردبیل از بی برنامگی و عدم حضور در لیگ های کشوری رنج ببرد.

عضو شورای شهر اردبیل تصریح کرد: این استان شخصیت بی نظیر و جهانی همچون علی دایی را دارد که به راحتی می توان از ظرفیت وی در راستای توسعه ورزش فوتبال استفاده کرد.

اسکندرپور از اداره کل ورزش و جوانان خواست؛ در کنار دعوت از چنین چهره شاخص و برجسته از وزیر ورزش و جوانان که خود چهره علمی و دانشگاهی است دعوت کند تا با سفر به اردبیل و هم اندیشی دلسوزان این حوزه بخش عظیمی از موانع و مشکلات رفع شود.

وی گفت: ما نباید به نام گذاری یک بلوار به نام علی دایی اکتفا کنیم بلکه بهتر است از توان و ظرفیت چنین چهره های شاخص ملی و جهانی در توسعه فوتبال این استان بهره گرفت.

اسکندرپور در پایان بیان کرد: شورا و شهرداری آماده کمک به احیا و توانمندسازی تیم فوتبال شهرداری است و در این زمینه از هیچ تلاش، کوشش و پیگیری در دوره ششم شورا دریغ نخواهیم کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up