• شناسه خبر : 65523
  • تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1401 - 12:06

️نائب رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه مشکلات خبرنگاران نظیر مسکن باید با استفاده از ظرفیت‌های ملی حل شود از افزایش حمایت شورا و شهرداری برای رسانه ها خبر داد.

حمایت شورا و شهرداری برای رسانه زیاد می شود

شورا و شهرداری در کنار اصحاب رسانه بوده و خواهد بود

میرمحمد سیدهاشمی در آئین اختتامیه سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان اردبیل ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: امیدوارم برگزاری برنامه‌های اینچنینی سبب ارتقای سطح رسانه استان و هموارترکردن مسیر توسعه استان شود.

️وی افزود: شورای شهر و شهرداری اردبیل برآمده از بطن مردم بوده و هم در برنامه‌ریزی و هم در اجرا منافع و مطالبات مردم را در اولویت قرار می‌دهد.

هاشمی افزود: در عرصه مدیریت شهری ما قائل به مدیریت مشارکتی هستیم ، بدون مشارکت مردم، مدیریت شهری هیچ توفیقی نخواهد داشت و همراهی مردم هدف و خواست نمایندگان مردم در پارلمان محلی است. این مهم میسر نخواهد شد مگر با کمک رسانه‌ها. چرا که هم در اطلاع‌رسانی اقدامات انجام یافته، هم در تشریح برنامه‌های پیش رو و هم در انتقال انتقادات و دغدغه‌های شهروندان نقشی بی بدیل دارد.

️نائب رئیس شورای اسلامی شهر با تاکید بر این که شورا و شهرداری در کنار اصحاب فرهیخته رسانه و مطبوعات بوده و خواهد بود گفت: تلاش ما بر این است اثربخشی مساعدت‌ها و حمایت‌های شورا و شهرداری در حوزه رسانه را افزایش دهیم.

️وی با بیان اینکه مشکلات خبرنگاران نظیر مسکن باید با استفاده از ظرفیت‌های ملی حل شود خاطرنشان کرد: انتظار داریم ایده‌های نو و روش‌های خلاقانه و جذاب مبتنی بر اصول علم ارتباطات و با مدیریت نهادهای متولی در پیش گرفته شود تا شاهد توسعه بیش از پیش اردبیل بزرگ باشیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up