• شناسه خبر : 65658
  • تاریخ انتشار : 04 خرداد 1401 - 01:32

رئیس کمیسیون مشارکت و سرمایه گذاری شوراي اسلامي شهر اردبيل گفت: احسان از بيت المال شايسته نيست و بهتر است تخفيفات در چارچوب قانوني انجام شود.

ابراهیم صفری: احسان از بيت المال شايسته نيست

مستندات دقیق برای احسان از بيت المال نیاز است


ابراهيم صفري در جلسه رسمي شوراي شهر اردبيل اظهار كرد: در حالي كه شهرداري اردبيل در پرداخت حقوق كاركنان و كارگران خود با مشكلات سختي روبه‌روست، شايسته نيست در چنين وضعيتي ما بذل و بخشش‌هاي نابجا و بي‌حد و حصري داشته باشيم.

وي تصريح كرد: احسان و بخشش از بيت‌المال شايسته نيست و ما اگر مي‌خواهيم در اين زمينه در چارچوب قوانين و مقررات كاري بكنيم، بايد مستندات دقيق و درستي را داشته باشيم.

عضو شوراي اسلامي شهر اردبيل در مورد احداث پاركينگ خودروهاي سنگين در شهر اردبيل گفت: توقف خودروهاي سنگين در داخل شهر مشكلات و دغدغه‌هايي را براي شهروندان به وجود آورده و ضروري است به سرعت اين مشكل با احداث توقفگاه و يا پاركينگ مجهز برطرف شود.

ابراهیم صفري ضرورت همكاري بخش خصوصي را در اجراي اين پروژه يادآور شد و افزود: در كنار احداث پاركينگ وسائط نقليه سنگين، بهتر است در چند نقطه شهر محل فعاليت وانت‌بارها و نيسان‌ها با ساماندهي درست انجام شده و اطلاع‌رساني براي عموم هموطنان انجام شود.

وي ضرورت همكاري پليس، دستگاه قضا و مجموعه شهرداري را در اجراي درست اين طرح يادآور شد و خاطرنشان كرد: بعد از شناسايي هويت صاحبان وانت‌بار و نيسان، بهتر است فعاليت آنها در يك مكان مناسب و در قالب بازار روز ميوه و تره‌بار انجام شود.

ابراهیم صفري ضرورت حل مشكل رانندگان استيجاري را يادآور شد و اضافه كرد: با توجه به هزينه سنگين فعاليت خودرو و تعميرات آن متناسب با شرايط اقتصادي، بهتر است حقوق اين رانندگان افزايش پيدا كند.

وي به نشست اخير رؤساي شوراهاي استان در گرگان اشاره كرد و ادامه داد: تجربه خوبي را در يكي از استان‌هاي كشور در ساماندهي قولنامه به انجام رساندم تا براي هميشه مشكل زمين‌هاي قولنامه‌اي برطرف شود.

ابراهیم صفري بيان كرد: در قالب اين طرح با همراهي شوراي حل اختلاف و 2 نفر شاهد مراحل ثبت اين اراضي به زمين‌هاي با اسناد رسمي فراهم شده است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود اظهار كرد: براي حل مشكل كمبود پاركينگ در شهرها نيز سعي كردند تا محوطه مدارس را به پاركينگ عمومي تبديل و در طبقات بالاتر واحدهاي آموزشي اجرايي و عملياتي شود.


شورای شهر اردبیل

احسان از بيت المال در چارچوب قانوني انجام شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up