• شناسه خبر : 74791
  • تاریخ انتشار : 14 بهمن 1402 - 12:49

خواندن داستان ازدواج دختر 11 ساله و مرد معتاد نشان می دهد که عامل بسیاری از بدبختی ها والدین هستند.

داستان ازدواج دختر 11 ساله و مرد معتاد

زن 20 ساله ای است که به اتهام سرقت دستگیر شده بود، گفت: آخرین فرزند خانواده بودم که قربانی اعتیاد پدرم شدم. در همان روزهای کودکی همواره از نداشته هایم رنج می کشیدم اما نمی دانستم چرا با دیگر کودکان تفاوت دارم و نمی توانم مانند آن‌ها به خواسته هایم برسم. زمانی که فهمیدم علت همه بدبختی‌هایم اعتیاد پدرم به شیشه است، او مرا به جوانی از هم بساطی های خودش شوهر داد که 11 سال بیشتر نداشت. در واقع من قربانی اشتباهات پدرم در زندگی شدم و آینده‌ام را به تباهی کشید.

خلاصه در همان سن کودکی به زندگی مشترک با مردی ادامه دادم که فقط شیشه و هروئین مصرف می کرد و من همواره برای تامین نیازهای اولیه زندگی دست به دامان همسایگان می‌شدم. با آن که در 13 سالگی صاحب دختری زیبا بودم اما از بدرفتاری های شوهرم نیز زجر می کشیدم.

او در عالم توهم یا خماری به شدت کتکم می‌زد تا به هر طریق ممکن هزینه های اعتیادش را تامین کند. در نهایت «تقی» مرا به دام اعتیاد انداخت تا فرصتی برای اعتراض به حرف های او پیدا نکنم. این گونه بود که من هم درگیر مواد افیونی شدم و احساس مادری را از یاد بردم.

بالاخره در 18 سالگی دختر 5 ساله ام را به خانواده شوهرم سپردم و از تقی جدا شدم. حالا اگر چه احساس رهایی از کتک های او را داشتم اما مشکلاتم چند برابر شد چراکه پدرم اوضاع اسفباری داشت و مادرم نیز به خاطر رفتارهای ضد اجتماعی من دچار سکته مغزی شد.

با وجود این، مواد مخدر روح و روانم را تسخیر کرده بود و من این آلام و دردهای سخت را نمی دیدم و تنها به تهیه هروئین و شیشه می اندیشیدم.

مدتی بعد به ارتکاب سرقت و خرده فروشی مواد مخدر روی آوردم و در این شرایط با مرد دیگری ازدواج کردم که او نیز به شیشه و کریستال آلوده بود چراکه به جز یک مرد معتاد فرد دیگری حاضر به ازدواج با من نمی شد.

از همان ابتدا آینده این ازدواج نیز کاملا مشخص بود اما چاره ای جز این نداشتم چرا که تصور می کردم حداقل می‌توانم کمی از مواد مخدر شوهرم استفاده کنم اما تازه فهمیدم که وضعیت هوشنگ بدتر از من است و او چشم به سرقت های من می دوزد تا اندکی از هزینه های اعتیادش تامین شود.

در همین روزها بود که برای اولین بار دستگیر و روانه زندان شدم ولی بعد از آزادی باز هم به سوی مواد مخدر رفتم وبه کارهای خلافم ادامه دادم تا این که باز هم در حالی به اتهام سرقت دستگیر شدم که حالا همه آرزوهایم مرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up