• شناسه خبر : 36661
  • تاریخ انتشار : 31 شهریور 1399 - 06:05

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: جای خالی نظارت بر بازارهای مصرفی به شدت احساس می‌شود.

بازار
صدیف بدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط تحریمی کشور و نگاه کلی حاکم بر تدوین سیاست‌های اثربخش اقتصادی، جای خالی نظارت بر بازارهای مصرفی از مسکن و خودرو گرفته تا بازار مصرف کالاهای  اساسی به شدت احساس می‌شود و به هیچ عنوان پذیرفته نیست افزایش قیمت‌ها با این شرایط ادامه یابد.
وی با اشاره به اینکه مجلس برای حل مشکلات معیشتی مردم و رفع تنگنای اقتصادی کشور در کنار دولت خواهد بود، افزود: در چند سال آینده، شرایط اقتصادی سختی در پیش داریم و کسری بودجه فعلی نیز ادامه خواهد داشت در همین راستا  نیازمند تدوین بسته ویژه‌ای در حوزه اقتصاد با تکیه بر توسعه پیشران‌های اقتصاد هستیم.
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بیان کرد: گرانی‌های اخیر علاوه بر بازار مسکن بر  بازار ارز، طلا و سکه، بازار بورس هم تاثیر گذاشته است که لازم است در حوزه بازار ارز و بورس ،هدایت نقدینگی و سروسامان دادن به بازار کالا  با دولت همکاری داشته باشیم.
بدری افزود: از وزارت صمت و دولت انتظار می‌رود در ارتباط با نظارت و کنترل در بازار ورود پیدا کند و قیمت‌ها را کنترل کند تا مردم بیشتر از این در مضیقه و تنگنای معیشتی نباشد.
وی با اشاره به تصمیم‌گیری‌های دولت برای کاهش مشکلات مردم  تصریح کرد: با توجه به اینکه حمایت ویژه از اقشار آسیب‌پذیر و تقویت دهک‌های کم توان اقتصادی، محوری ترین سیاست مجلس یازدهم است، نیاز است دولت را در  تصمیم‌گیری برای سروسامان دادن به مشکلات اقتصادی کمک کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up