• شناسه خبر : 64750
  • تاریخ انتشار : 01 اردیبهشت 1401 - 02:22

محمود صفری گفت: در روزهای آینده برای احداث بازار آهن فروشان در زمینی به مساحت حدود ۳۸ هکتار واقع در جاده کورائیم اقداماتی صورت خواهد گرفت.

آهن
در راستای تحقق مطالبات شهروندان بازار آهن فروشان به جاده کورائیم منتقل می شود

شهردار اردبیل گفت: به‌دنبال برنامه‌ریزی و مطالعات فنی و جامع صورت گرفته، با انتخاب سرمایه‌گذار ذیصلاح بازار آهن‌فروشان اردبیل به محل جدید در خارج از شهر انتقال می‌یابد.

محمود صفری در بیست و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر با اعلام این خبر، افزود: بحث انتقال مشاغل مزاحم از جمله بازار آهن‌فروشان به خارج از محدوده شهر یکی دیگر از مطالبات و دغدغه های مهم و چندین ساله شهروندان عزیز بود که با همراهی اعضای محترم شورای شهر و تلاش‌هایی که در راستای طراحی سایت انجام گرفته، پس از انتخاب سرمایه‌گذار، یکی دیگر از نیازهای دیرینه کلانشهر اردبیل نیز تحقق می‌یابد.

شهردار اردبیل انتشار آگهی فراخوان عمومی در روزهای آینده برای احداث بازار آهن‌فروشان در زمینی به مساحت حدود ۳۸ هکتار واقع در جاده کورائیم را تلاشی در جهت تحقق این مطالبه بیان کرد و گفت: همزمان با عملیاتی شدن این طرح برنامه‌ریزی لازم جهت ایجاد زمینه برای انتقال سایر مشاغل مزاحم به خارج از محدوده شهر نیز با جدیت پیگیری می‌شود.

#محمود_صفری
#شهردار_اردبیل
#شهرداری_اردبیل

محمود صفری

بازار آهن فروشان اردبیل به خارج می روددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up