• شناسه خبر : 66649
  • تاریخ انتشار : 26 تیر 1401 - 12:17

 رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: مطالعه طرح آمایش صنعت اقدامی قابل تقدیر است.

حسین پیرموذن

طرح آمایش صنعت به منظور هدایت سرمایه گذاری موثر  پیگیری شود


حسین پیرموذن در جلسه فعالان بخش خصوصی استان اردبیل با رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور گفت: طرح آمایش صنعتی استان یکی از مطالبه های ما بود که سپاه استان توسط بسیج سازندگی این کار را انجام داد و این اقدام قابل تقدیر است.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل افزود: نیاز است که مطالعه تکمیلی و اجرای طرح آمایش صنعتی استان اردبیل به منظور هدایت سرمایه گذاری موثر و مولد توسط دستگاه های دولتی پیگیری شود.

وی تاکید کرد: حضور بسیج در اتاق بازرگانی ایران و تاسیس بسیج تجار یک نیاز بود که ما در زمان حضور در هیئت رئیسه اتاق بازرگانی آیین نامه فعالیت بسیج تجار را با کمک دکتر حسن پور آماده کردیم.

پیرموذن ادامه داد : از دکتر حسن پور، رئیس سازمان بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور تشکر می کنم که بسیار فعال هستند و در همه استان ها فعالیت می کنند تا کمک حال فعالان بخش خصوصی باشند.

رئیس اتاق بازرگانی اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید از ظرفیت سپاه برای حضور در بازار کشورهای منطقه استفاده کنیم که بخشی از این تسهیل گری را سازمان بسیج تجار کشور انجام می دهد و جای تشکر دارد.

وی تصریح کرد: همه دستگاه ها در استان اردبیل برای حل مشکلات بخش خصوصی در کنار هم هستند ولی مشکلات زیرساختی و کلان زیادی وجود دارند که باید در سطح ملی پیگیری شوند تا بخش خصوصی بتواند به عنوان سربازان خط مقدم اقتصاد کشور موثر باشند.


حسین پیرموذندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up