• شناسه خبر : 62350
  • تاریخ انتشار : 02 بهمن 1400 - 01:49

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: در تعرفه ۱۴۰۱ و در حمايت از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری پروانه رایگان برای سازندگان هتل های چهار و پنج ستاره صادر می‌شود.

مینا نهامین: پروانه رایگان برای سازندگان هتل چهار و پنج ستاره

گزارش جلسه شورا: پروانه رایگان برای سازندگان هتل


به گزارش شهرخوان؛  مینا نهامين در پایان جلسه رسمی شوراي شهر و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تعرفه ۱۴۰۱ تخفیف، امتیاز و تسهيلات مناسب برای گروه‌های مختلف جامعه به ويژه اقشار کم درآمد، مددجویان بهزيستي و کمیته امداد و خیرین در نظر گرفته شده تا رونق ساخت و ساز و صدور پروانه را شاهد باشيم.

مینا نهامين در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تعرفه ۱۴۰۱ تخفیف، امتیاز و تسهيلات مناسب برای گروه‌های مختلف جامعه به ويژه اقشار کم درآمد، مددجویان بهزيستي و کمیته امداد و خیرین در نظر گرفته شده تا رونق ساخت و ساز و صدور پروانه را شاهد باشيم.

وی خاطرنشان کرد: شورای ششم با تشکیل جلسات متعدد لايحه تعرفه را در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داده تا متناسب با شرایط معيشتي مردم اردبيل تعرفه تصویب و برای اجرا در سال آينده به شهرداري ابلاغ شود.

سخنگوی شورای شهر اردبیل گفت: هرچند رقم تورم ۳۰ تا ۴۰ درصد اعلام شده اما همکاران ما سعي کردند تا وضعیت مردم را از لحاظ اقتصادی مدنظر قرار داده و در مجموع ۲۰ درصد افزایش را در تعرفه هدفگذاری کنند.

نهامين افزود: با هدف توسعه مراکز فرهنگی و همراهي با خیرین در حوزه مدرسه‌سازی امتیاز ويژه‌ای در ساخت و سازها و صدور پروانه‌ها در نظر گرفته شده که امیدواریم همه اين مشوق‌ها در ترغیب و تشویق خیرین، سرمايه‌گذاران و بانیان خیر مفید و موثر باشد.

نقشه ساختمان و مسکندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up